avcim-logo

Ana Sayfa | Müşteri Hizmetleri | Yeni Üyelik
Hesap Numaraları | Hakkımızda | Yardım | İletişim
Ana Sayfa Ödeme Seçenekleri Güvenli Alışveriş İletişim Hesap Numaralarımız Sipariş İzleme
sepetim
kampanya Kampanyalı Ürünler İndirimli Ürünler kampanya
AVCIM AV MARKET SİZLERE İYİ ALIŞVERİŞLER DİLER LÜTFEN ALACAĞINIZ ÜRÜNLERİ TELEFON İLE TEYİT EDİNİZ...
Yardım

Ödeme Seçenekleri

MAİL ORDER ÖDEME ( AXESS,KARTFİNANS KREDİ KARTLARINA TAKSİT İÇİN )     
 
Sitemizden bonus, axess, ve cardfinans kredi kartlarına taksitli alışveriş yapabilmek için ürünü satın al deyip teslimat adresini ve kargo seçimini yaptıktan sonra Ödeme Bilgileri sayfasında mail order seçenği işaretlenir. Bu seçeneğin altında ''Mail Order Formunu İndir tıklayınız.'' ibaresi yer alır. Burdan tıklayarak mail order formu world belgesi olarak indirilir. Mail order işaretlendikten sonra ileri tuşuna basılır. Bir sonraki Sipariş onayı sayfasında sipariş sözleşmesi okunur ve sipariş onaylanır.
Daha sonra indirmiş olduğunuz Mail order formu ''Mail Order Formunu İndir
tıklayınız.'' eksiksiz doldurularak formun altında yazan fax numaramız kimlik fotokopisiyle birlikte faxlanır. 
Mail Order nedir ?
Mail Order banka müşterisinin kullanmakta olduğu kredi kartı ile ödeme yapmak istediğini bildiren ödeme talimatı belgesidir.
Hangi Bankalar ve Hangi Kredi Kartları ile kullanılabilir ?
Türkiyede bulunan tüm devlet ve özel bankalara ait olan Visa , MasterCard , American Express kartları için Mail Order Ödeme Talimatı kullanılabilir.
Mail Order Güvenlimidir ?

Hazırlamış olduğunuz Kredi Kartı Mailorder Ödeme Talimatı yalnızca yazıldığı tarihde ve 1 (bir) defa ödeme için kullanılabilir.
 
Arkalı Önlü Kimlik Fotokopisi ve MAİL ORDER faormu işlem için banka tarafından zorunlu tutulmaktadır.
Bu sebeple tarafınızca imzalanan Mail Order Ödeme Talimatı , Kimlik Fotokopisi olmadan işlem yapılamaz , bu sebeple güvenlidir.
 
Mail Order ile ödeme ne zaman gerçekleşiyor ?
Mail Order Ödeme Talimatı (Formu), Nüfus Cüzdanı Fotokopisi  tarafınızca bize fax , posta , kargo yolu ile ulaştırılır. Form içerisinde kişisel bilgileriniz , ödeme tutarı , ödeme yapılacak kredi kartı , taksit miktarı ve sipariş bilgileri bulunur.  Bu bilgilerin bir kısmı tarafımızca düzenlenir , kalan kısmı tarafınızca doldurulur ve imzalanır.Mail Order Ödeme Talimatı bir sayfalık matbu bir formdur.
 

 KAPIDA NAKİT ÖDEME VE KAPIDA KREDİ KARTIYLA ÖDEME

 Bu ödeme seçeneğinde müşteri sipariş etmiş olduğu ürünün bedelini teslimat sırasında kargo görevlisine ödemekte ve ürünü teslim almaktadır.

Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerimizden ilgili seçenek karşılığı kargo bedeli hariç 4 TL hizmet bedeli alınmaktadır. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyit alınacaktır. 

 Kargo yetkilisi, siparişi veren kişinin kimlik kartı ibrazını görmeden, ürünü hiçbir şekilde teslim etmeyecektir.Ödeme yapmadan önce Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. Tüm teslimde ödemeli siparişleriniz için geçerlidir. 2 veya daha fazla ürün aldığınızda bu ücret değişmez. 


İnternet üzerinden verdiğiniz siparişleri bizim sizi  arayarak teyit etmemiz gerekmektedir, aksi halde siparişiniz işleme alınmayacaktır. Siparişi teslim almamanız veya iade etmeniz durumunda kargo masrafı tarafınızdan tahsil edilecektir.

Kapıda kredi kartıyla tek çekim ödeme yapmak istiyorsanız Kargo seçimi sayfasında Sürat Kargoyu tercih ediniz. Sürat Kargo ile gönderilecek ürününüzün ödemesini kargo görevlisine kredi kartınızla yapabilmektesiniz.


KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Sitemizden kredi kartıyla digital ortamda ödeme sanalpos maharetiyle yapılmaktadır ve SSL sertifikasıyla tamamen güvenlik altına alınmıştır. Güvenlik Konusuna bakınız : https://www.avcim.com//yardim.asp?inf=9 

Kredi kartınızla tek çekim veya taksitli ödeme olarak iki şekilde ödeme yapabilirsiniz. Sanal pos'la sitemizden yaptığınız alışverişte kredi kartı bilgileriniz bizde dahil olmak üzere kimse tarafından görülememektedir. Yani bankanızve sizin aranızda yapılan bir işlemdir. Bize sadece banka tarafından işlemin onaylandığı bilgisi ulaşır. Bu yönden de hiç bir riski yoktur. 

Kredi kartına taksit Maximum, Bonus  ve World kartlara sitemizden sanalpos'la  axess, advantage ve card finans kredi kartlarınada Mailorder sistemiyle taksitli ödeme yapabilirler. Diğer kredi kartlarıyla taksitli alışveriş için bizimle irtibata geçiniz.

HAVALE İLE ÖDEME

Bu seçeneği tercih eden müşterimiz sipariş işlemini tamamladıktan sonra havalesinin sistemimize yansımasını beklemektedir. Eğer işlemini daha hızlandırmak isterse Ödeme Bildirim Formunu : https://www.avcim.com//odeme_bildirim_formu.asp  göndererek banka dekontunuda 0 346 2256124 nolu numaralı telefonumuza fax çekebilir veya info@avcim.com adresine mail olarak gönderebilir. Halave ile ödemelerde %4 indirim uygulanmaktadır. Banka hesap numaralarımızı görmek için linke tıklayınız : http://www.avcim.com/hakkimizda.asp?inf=2

Anket
SİZCE M.A.K TOPLANTISINDA HASSASİYET İLE KONUŞULMASI GEREKEN KONULAR NELERDİR?
Ürün Arama
reklam
Alışveriş Sepetim
kargo
Üyelik İşlemleri
Yeni Üyelik
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Sipariş İşlemleri
Sipariş İzleme
Mail Order Formu
Ödeme Bildirim Formu
Alışveriş İşlemleri
Alışveriş Sepeti
Alışveriş Listesi
Alarm Listesi
Ana Sayfa

Hakkımızda
İletişim
avcim
yardim biz arayalim